TworzymyGłos Regionu

23-latek włamał się do lombardu w Górze

- grozi mu do 10 lat więzienia

Poniedziałek, 27 marca 2023 o 12:33, aktualizacja Poniedziałek, 27 marca 2023 o 12:40, autor: 0 516
23-latek włamał się do lombardu w Górze

W nocy z piątku na sobotę doszło do kradzieży z włamaniem do lombardu w Górze. Sprawca, jeden z mieszkańców miasta, został jednak szybko zatrzymany dzięki monitoringowi.

Komenda Powiatowa Policji w Górze otrzymała zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do Lombardu przy ulicy Podwale. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z Wydziału Kryminalnego, którzy ustalili, że sprawca wyrwał zewnętrzną roletę i wybił szybę, by dostać się do środka. Ukradł szlifierki pneumatyczną i elektryczną o wartości ponad tysiąca złotych.

Dzięki nagraniom z monitoringu policjanci mogli ustalić tożsamość sprawcy i zatrzymać go jeszcze tego samego dnia. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Góry, który przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia w powyższej sprawie. Kradzież z włamaniem do lombardu to poważne przestępstwo, za które grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat. 

Źródło: KPP Góra

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.