TworzymyGłos Regionu

Mundurowi dbają o bezpieczeństwo społeczeństwa

patrolując tereny przy rzece Odra

Czwartek, 18 sierpnia 2022 o 09:55, autor: 0 144
Mundurowi dbają o bezpieczeństwo społeczeństwa

W związku z zagrożeniami związanym z zanieczyszczeniem Odry górowscy policjanci kontrolują tereny przy rzece. Sprawdzają czy przestrzegane są wprowadzane zakazy.

Komenda Powiatowa Policji w Górze prowadzi wzmożone działania prewencyjne, mające na celu informowanie o niebezpieczeństwie związanym z zanieczyszczeniem rzeki i pojawieniem się zagrożenia dla zdrowia mieszkańców oraz zwierząt. Funkcjonariusze sprawdzają czy przestrzegane są zakazy związane z zanieczyszczeniem Odry m.in. zakaz kąpieli, łowienia ryb, korzystania z wody do celów gospodarczych czy pojenia zwierząt. Mundurowi informują również o konsekwencjach związanych ze złamaniem tych zakazów.

Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców i osób przyjezdnych na nasz teren, stale przekazywane są apele o zachowanie ostrożności i śledzenie komunikatów Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska oraz Wód Polskich.

 

mł.asp. Małgorzata Nieborak

(KPP Góra)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.