TworzymyGłos Regionu

100 urodziny mieszkańca gminy Wąsosz

Wtorek, 08 października 2019 o 09:16, autor: 0 860
100 urodziny mieszkańca gminy Wąsosz

Miła uroczystośc odbyła sie 27 września w Wąsoszu. Michał Sawicki w gronie rodziny świętował 100 urodziny. Jubilata odwiedził Paweł Niedźwiedź - burmistrz Wąsosza, Aneta Krawczyk - kierownik USC i przedstawicielka KRUS w Górze. Czego życzył Jubilatowi burmistrz Niedźwiedź?

Burmistrz Paweł Niedźwiedź życzył Michałowi Sawickiemu wiele zdrowia oraz codziennego uśmiechu, pomyślności i spokojnych chwil. Wręczył upominki oraz listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów i Wojewody Dolnośląskiego.

Pan Michał Sawicki służył m.in. w Wojsku Polskim, obsługiwał moździerz. Posiada wiele medali i odznaczeń: Brązowy Medal zasłużonych dla Polski, Medal za Warszawę, Krzyż Walecznych, Odznaka Grunwaldzką, Medal za Odrę, Nysę i Bałtyk, Medal za Udział w Walkach o Berlin, Krzyż Bitwy pod Lenino oraz Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.

(Foto: Gmina Wąsosz)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.