TworzymyGłos Regionu

Akcja JABŁUSZKO

Dołączyły do niej górowskie szkoły

Poniedziałek, 04 listopada 2019 o 00:24, autor: 0 1251
Akcja JABŁUSZKO

Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza oraz Zespół Szkół im. gen. S. Kaliskiego w Górze wzięłu udział w akcji "JABŁUSZKO". W ramach akcji szkoły prowadzą sprzedaż jabłek na swoim terenie. W tym roku zebrane fundusze przekazano na wsparcie dzieci, które zmagają się z ciężkimi chorobami. Głównym organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Bumerang Leszczyński.

W górowskim LO za akcję była odpowiedzialni wolontariusze z klasy I b z opiekunem Ireną Dziamarską i nauczycielem wf Wojciechem Janickim.  W ZS akcję przeprowadzali wolontariusze z II klasy technikum ekonomicznego i organizacji reklamy oraz III technikum ekonomicznego wraz z Anną Wiejak. 

Zgromadzone podczas sprzedaży jabłek fundusze zostaną przeznaczone na leczenie: Adama Krasickiego z Góry, Radka Ślebiody i Kostka Perłowskiego z Leszna, Amelii Cyka z Wojnowic, Emilii Małychy z Nowego Belęcina, Bartka Lewandowskiego z Czacza, Nadii Adamczak z Pawłowic.

Podziękowanie za udział, zaangażowanie i wsparcie dla wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkół.

(Źródło: Powiat Górowski / Foto: ZE Góra, LO Góra)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.