TworzymyGłos Regionu

Awans Orli Wąsosz do finału Pucharu Polski

Czwartek, 04 kwietnia 2019 o 13:58, aktualizacja Czwartek, 11 kwietnia 2019 o 13:01, autor: 0 571
Awans Orli Wąsosz do finału Pucharu Polski

Awans Orli Wąsosz do finału Pucharu Polski na szczeblu OZPN. Po bezbramkowym remisie pokonali Prochowiczankę Prochowice 6:5 w serii rzutów karnych.

Piłkarze Orli Wąsosz awansowali do finału Pucharu Polski na szczeblu OZPN. W decydującym o awansie meczu wygrali z Prochowiczanką Prochowice. W regulaminowym czasie gry był remis 0:0 i do wyłonienia finalisty były potrzebne rzuty karne.

W pierwszej połowie Orla próbowała grać do przodu jednak notowała dużo strat piłki. Żadna z drużyn nie potrafiła wykorzystać stałych fragmentów gry. Druga połowa była lepsza w wykonaniu walczących zespołów jednak zakończyła się bezbramkowym remisem.

W serii rzutów karnych bramkarz Orli Damian Wójcik wykazał się większym doświadczeniem niż przeciwnik. Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu Wójcika Orla Wąsosz świętowała awans do finału. Gratulujemy całej drużynie i życzymy wygranej w finale.

(pm)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.