TworzymyGłos Regionu

Kolejni nietrzeźwi wyeliminowani z ruchu

Poniedziałek, 05 lipca 2021 o 11:19, autor: 0 396
Kolejni nietrzeźwi wyeliminowani z ruchu

Nietrzeźwość uczestników ruchu drogowego jest jedną z najczęstszych przyczyn zagrożeń, jakie czekają nas na drodze. W miniony weekend górowscy policjanci przeprowadzili szereg kontroli drogowych, które miały na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Od 2 lipca bieżącego roku, policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego, Komendy Powiatowej Policji w Górze, przeprowadzili szereg kontroli drogowych, mając na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach powiatu górowskiego. Funkcjonariusze przebadali ponad 72 kierujących. W trakcie działań zatrzymano 7 kierujących pod wpływem alkoholu. Ponadto w trakcie trwania działań zatrzymano 1 osobę, która posiadała czynny zakaz prowadzenia pojazdów, oraz była poszukiwana. Na szczęście nie odnotowano żadnych tragicznych zdarzeń drogowych.

Zatrzymani za popełnione przestępstwa oraz wykroczenia odpowiedzą przed sądem. Podejrzanym może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz dodatkowo zakaz prowadzenia pojazdów.

(KPP Góra)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Opiekunka
Opiekunka
Oferuje usługi
PRACA
PRACA
Oferty
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.