TworzymyGłos Regionu

Małgosia Kowalewska potrzebuje Twojej pomocy!

Środa, 26 maja 2021 o 22:21, autor: 0 520
Małgosia Kowalewska potrzebuje Twojej pomocy!

Małgosia Kowalewska to niespełna czterdziestoletnia mieszkanka Góry. Matka trzech córek, żona, Wspaniała Kobieta, Wolontariuszka. Przez większą część swojego życia osoba niezwykle oddana innym, bardziej potrzebującym. Wielokrotnie czynnie włączała się w różnego rodzaju akcje charytatywne: koncerty, festyny, zbiórki, np. jako wolontariusz Szlachetnej Paczki.

Niestety, od roku 2019 sama bardzo potrzebuje pomocy, kiedy otrzymała diagnozę: nowotwór typu HER 2+3. Jej poukładany świat runął. Zaczęło się ciężkie leczenie chemioterapią, częste wyjazdy do szpitali i poszukiwanie skutecznej terapii. Jednak los spłatał Jej kolejnego figla: guzy są nieoperacyjne i każde ukłucie ich igłą powodowało przerzuty na wątrobę, na kręgosłup. 

Sytuacja pogarszała się z minuty na minutę, aż do momentu, kiedy pojawiła się nadzieja-leczenie w USA. Lekarze z kliniki w Stanford dają Gosi szanse na całkowite wyleczenie. Jest tylko jeden warunek: do 10 czerwca 2021 roku trzeba zebrać 120 tysięcy dolarów (ok. 457 tysięcy złotych). Do walki z nowotworem doszła walka z czasem! Wszyscy mieszkańcy Góry, powiatu górowskiego i powiatów ościennych pomagają jak mogą. Niestety, to wciąż za mało. Brakuje jeszcze ok. 300 tysięcy złotych. 

Czasu jest bardzo mało, ale szanse wciąż istnieją. Wystarczy wpłacić parę złotych, wysłać SMS lub dwa, wziąć udział w licytacjach. To tak niewiele, a jednak wiele

Błagamy, pomóżcie uratować Gosię. Ona na tak dużo do zrobienia, tyle marzeń do spełnienia. Dajmy Jej szansę na życie

Link do zrzutki: 

https://www.siepomaga.pl/pomagamy-malgosi

Można także przekazać dowolny gadżet na licytację: https://www.facebook.com/groups/857458465011170

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Opiekunka
Opiekunka
Oferuje usługi
PRACA
PRACA
Oferty
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.