TworzymyGłos Regionu

Mażoretki “Artis” z nagrodami

Środa, 26 września 2018 o 17:26, autor: 0 2226
Mażoretki “Artis” z nagrodami

15 września we Wronkach odbył się  Ogólnopolski Festiwal Tańca "Wirująca Pałeczka” Uczniowski Klub Sportowy Mażoretki Artis Góra reprezentowała najstarsza stażem grupa - górowskie kadetki. Dziewczęta wróciły z festiwalu z medalami.

 

Mażoretki z Uczniowskiego Klubu Sportowego Artis Góra zaprezentowały się na festiwalu  w trzech kategoriach. Olga Skotarek w układzie pt. "Prześliczna wiolonczelistka" zdobyła 4 miejsce w kategorii solo baton kadetki. Trio "kowbojskie" w składzie Olga Skotarek, Lena Krysiak, Julia Gała w kategorii duo/trio baton kadetki zdobyły 2 miejsce. Natomiast cała grupa w składzie 9-cio osobowym zaprezentowała się w kategorii show kadetki. Dziewczyny swoim tańcem przedstawiły kolorowy "Świat smerfów" zajmując 1 miejsce.

- Jak widać, nie liczy się ilość, a jakość - czytamy na oficjalnym fanpagu mażoretek Artis - Z ogromną radością zadowoleniem, wzruszeniem i jeszcze większą motywacją do pracy wróciłyśmy do Góry. Podziękowania składamy dla Urzędu Miasta i Gminy Góra za możliwość reprezentowania Naszego miasta na tak wspaniałym konkursie oraz okazaną pomoc – w postaci sfinansowania naszego wyjazdu.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.