TworzymyGłos Regionu

Powstaną drogi scaleniowe w Naratowie

Wtorek, 14 lipca 2020 o 12:36, autor: 2 417
Powstaną drogi scaleniowe w Naratowie

Starosta Górowski Anna Kolibek podpisała dziś umowę z firmą Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Spółka z o.o. z Wrocławia, na realizację zadania pn. „Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych i leśnych wraz z zadrzewieniami przydrożnymi oraz likwidacja zbędnych dróg wraz z rekultywacją umożliwiającą uprawę mechaniczną gruntów”. Inwestycja realizowana jest w związku projektem „Scalanie gruntów wsi Naratów w gminie Niechlów” objętym Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Całkowita wartość zadania wynikającego z podpisanej dziś umowy to 3 453 840,00 zł. Powstaną cztery odcinki dróg o łącznej długości 4,22 km. Termin wykonania zadania określono na dzień 30 listopada 2020 r. Z ramienia Powiatu Górowskiego prócz Starosty umowę podpisali: Andrzej Rogala – wicestarosta Górowski, Wiesław Pospiech – Skarbnik Powiatu, a z ramienia wykonawcy Mateusz Chamski – Kierownik Projektu, Prokurent.

tekst/foto: powiatgora.pl

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Zdumiony!
16.07.2020 15:05

Czegos nie rozumiem ,gdy byl p. Rogala w opozycji"rzadzacej" to glosowal przeciw przeznaczeniu srodkow na te droge!? A teraz sie podpisuje pod sprawa zalatwiona przez Boguckiego i Kordiaka!?

avatar
~Zdiwiony
21.07.2020 10:28

Po tych wszystkich wydarzeniach mam wrazenie ,ze CZEGOS ZA CHINY LUDOWE NIE ROZUMIEM otoz odwolywano Boguckiego i jego zarzad bo byli nieudolni...nagle Rogala w wywiadach twierdzi ,ze beda realizowac to co (nieudolny) starosta Bogucki realizowal, beda ustami Rogali te drogi i wsrod pola realizowac choc do 27 kwietnia br. byli przeciwni . Jeszcze wieksze moje matolskie zdziwienie wywolala lektura wniosku Komisji Rewizyjnej w sprawie rekomendacji dla Rady Powiatu by ta udzielila ABSOLUTORIUM I SKWITOWANIA temu zarzadowi ktoremu Komisja Rewizyjna hemiczek rekomendowala w lutym i kwietniu Radzie odwolanie tego starosty i zarzadu za NIEUDOLNOSC I BRAK KWALIFIKACJI!? Dali Bog niech mi ktos wyjasni po cholere odwolywano Boguckiego kiedy on taki jest CUDNY I KOMPETENTNY? Po co powolywano Kolibek i Rogale tylko po to by kontynuowali dzialania Boguckiego? Uwazam ,ze chodzilo tylko o stolki,kase i takich ludzi ktorzy beda realizowac POLECENIA NAD starosty!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.