TworzymyGłos Regionu

Ruszyły pierwszy spotkania w ramach programu „Wzorowy Senior”

Czwartek, 01 lipca 2021 o 09:27, aktualizacja Czwartek, 01 lipca 2021 o 09:31, autor: 0 368
Ruszyły pierwszy spotkania w ramach programu „Wzorowy Senior”

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Górze dbając o bezpieczeństwo osób starszych rozpoczęli spotkania z seniorami w powiecie górowskim.

W dniu 29 czerwca bieżącego roku, asp. Lidia Tarońt z Zespołu Wykroczeń Nieletnich i Patologi Komendy Powiatowej Policji w Górze, wraz z dzielnicowym st. asp. Tomaszem Matuszewskim, rozpoczęli cykl spotkań na terenie powiatu górowskiego w ramach programu „Wzorowy Senior”. Pierwsze spotkanie odbyło się w świetlicy wiejskiej w Miechowie. Tematy poruszane na spotkaniu, dotyczyły działania oszustów na tzw. „wnuczka i policjanta”. Ponadto spotkanie miało na celu podniesienie świadomości osób starszych
w zakresie cyberbezpieczeństwa w sieci w odniesieniu do transakcji bankowych. Kolejne spotkanie z seniorami odbędzie się
w Sicinach, na które serdecznie zapraszamy.

Wszelkie informacje dotyczące spotkań można uzyskać pod numerem telefonu 478728274, osobą do kontaktu jest asp. Lidia Tarońt.

Tekst/foto: KPP w Górze

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Opiekunka
Opiekunka
Oferuje usługi
PRACA
PRACA
Oferty
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.