TworzymyGłos Regionu

Weź udział w pływackim teście Coopera

Czwartek, 08 sierpnia 2019 o 11:11, aktualizacja Wtorek, 03 września 2019 o 10:14, autor: 0 517
Weź udział w pływackim teście Coopera

Chcesz sprawdzić, na jakim poziomie jest twoja kondycja fizyczna? Ośrodek Kultury Fizycznej w Górze organizuje pływacki test Coopera. Jeśli masz więcej niż 13 lat, przyjdź jutro na basen miejski i weź udział w teście. Jaki dystans przepłyniesz w 12 minut?

Wszyscy chętni do udziału w teście, powinni przyjść jutro (9 sierpnia) na basen miejski. Testy będą odbywały się w godzinach 13:00 - 19:00. Serie puszczane będą co pół godziny, pierwsza o 13:00, a ostatnia o 18:30.

Każdy, kto weźmie udział powinien zgłosić się na basenie najpóźniej 10 minut przed startem. Zostanie wydana zgoda do wypełnienia. Niepełnoletni muszą mieć zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Po ukończeniu testu, uczestnik odczyta poziom sprawności w przygotowanych tabelach i otrzyma certyfikat. Przewidziano upominki dla każdego. 

(Foto: OKF Góra)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.