TworzymyGłos Regionu

Nowe poradnie specjalistyczne w Górze

Wtorek, 27 września 2022 o 17:31, autor: 1 1743
Nowe poradnie specjalistyczne w Górze

Nowy Szpital we Wschowie otrzymał kontrakt z NFZ na prowadzenie dwóch poradni specjalistycznych w Górze. Obie poradnie - chirurgiczna i urologiczna już przyjmują pacjentów.

W poradni urologicznej znajdą pomoc pacjenci wymagający specjalistycznych konsultacji w zakresie chorób układu moczowego. Lekarze wykonują badania, w tym USG i biopsje, kierują na leczenie szpitalne i zapewniają opiekę po zabiegach i operacjach.

W poradni chirurgicznej przyjmują dwaj lekarze chirurdzy. Oprócz porad i konsultacji wykonują również drobne zabiegi chirurgiczne, np. usuwanie zmian skórnych, znamion, tłuszczaków, torbieli, zmiany błon śluzowych i tkanek miękkich z diagnostyką histopatologiczną.

Poradnie znajdują się na parterze budynku przy ulicy Armii Polskiej 8 (w tym samym miejscu, gdzie funkcjonuje nocna świąteczna opieka zdrowotna). Rejestracja czynna jest w dni robocze od godz. 8:30 do godz. 14:00. Do obu poradni można zarejestrować się także telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-18.00 pod nr telefonu: 41 240 0000. Do poradni wymagane jest skierowanie.


(Grupa Nowy Szpital Holding S.A.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Gekon
28.09.2022 10:10

Wspaniale, prywatny szpital się świetnie rozwija. Gratuluję dyrekcji i kadrze.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.