TworzymyGłos Regionu

Dużo się dzieje w świetlicy wiejskiej we Wronińcu (ZDJĘCIA)

Środa, 10 sierpnia 2022 o 11:45, aktualizacja Środa, 10 sierpnia 2022 o 13:46, autor: 0 756
Dużo się dzieje w świetlicy wiejskiej we Wronińcu (ZDJĘCIA)

Lipiec był bardzo aktywnym miesiącem mimo, że jest to okres urlopowy to mieszkańcy chętnie uczestniczyli w akcjach organizowanych w świetlicy.

W trakcie lipcowych przedsięwzięć mieszkańcy uporządkowali teren wokół świetlicy. Zostały zorganizowane zajęcia florystyczne, podczas których mieszkanki przygotowywały ozdoby z kłosów zbóż, które zostaną wykorzystane do wieńca dożynkowego. Odbyła się gra wiejska, która była najbardziej wyczekiwaną atrakcją w lipcu. Mieszkańcy mieli okazję poznać historię miejscowości, dzięki opowieściom seniorów. W grze wzięły udział dwie drużyny, które musiały pokonać określoną trasę i rozwiązać czekające na nich zadania.

Świetlica wiejska we Wronińcu jest miejscem wielopokoleniowych spotkań. Seniorzy dzielą się z młodszymi mieszkańcami historią i wspomnieniami, a młodsi zarażają dorosłych entuzjazmem i dziecięcą radością. Świetlica we Wronińcu łączy pokolenia, jest to miejsce, gdzie przekazywane są wspomnienia i tradycje oraz tworzy się nowa historia. Foto: Sołectwo Wroniniec

Tekst/foto: Urząd Gminy Niechlów

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.