TworzymyGłos Regionu

Dyrektor Domu Kultury przeszła na emeryturę

Poniedziałek, 22 lipca 2019 o 14:17, aktualizacja Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 13:09, autor: 0 2513
Dyrektor Domu Kultury przeszła na emeryturę

Burmistrz Irena Krzyszkiewicz spotkała się z Danutą Piwowarską-Berus. Dyrektor Domu Kultury przestała pełnić swoją funkcję i przeszła na emeryturę. Z była dyrektor spotkali sie też Marek Balowski, Tadeusz Otto i Izabela Baranowska.

Dyrektor Piwowarska-Berus kierowała placówką ponad 13 lat. Przez ten okres współorganizowała wiele uroczystości czy koncertów. Nie odmawiała pomocy i przez wiele lat kierowała sztabem WOŚP. Jak powiedziała Irena Krzyszkiewicz "Corocznie bił rekordy lat poprzednich". Dodała też, że dyrektor Domu Kultury była w pełni zaangażowana w obowiązki. Odznaczała się sumiennością i profesjonalizmem.

Danuta Piwowarska-Berus otrzymała podziękowania od Marka Balowskiego - Skarbnika MiG Góra, Tadeusza Otto - sekretarza i Izabeli Baranowskiej - Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu.

(Foto: UMiG Góra)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.