TworzymyGłos Regionu

Góra: Odnaleziono zaginionego 28-latka

Czwartek, 23 marca 2023 o 12:02, aktualizacja Czwartek, 23 marca 2023 o 12:35, autor: 1 1466
Góra: Odnaleziono zaginionego 28-latka

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Górze z sukcesem zakończyli poszukiwania 28-letniego mężczyzny, który zaginął w poniedziałek rano. Mieszkaniec Góry wyszedł z domu bez słowa i nie odbierał telefonów od swojej partnerki. Kobieta zaniepokojona jego losem zgłosiła zaginięcie na policję.

Policjanci natychmiast podjęli działania poszukiwawcze. Sprawdzali wszystkie możliwe miejsca pobytu zaginionego oraz przesłuchiwali świadków i znajomych mężczyzny.

Po dwóch godzinach intensywnej pracy, patrol z Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego oraz dzielnicowy z Rewiru Dzielnicowych w Wąsoszu ujrzeli 28-latka na jednej z ulic miasta. Mężczyzna był oszołomiony i nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania. Policjanci wezwali na miejsce karetkę pogotowia, która zabrała zaginionego do szpitala na badania.

Zaginięcie osoby to sytuacja wymagająca natychmiastowego zgłoszenia na policję. Im szybciej zostanie podjęta interwencja, tym większa szansa na odnalezienie zaginionego i zapewnienie mu pomocy. Policja apeluje do wszystkich osób mających informacje o osobach zaginionych lub podejrzewających taką sytuację o kontakt z najbliższą jednostką policji lub numerem alarmowym 112.

Źródło/foto: KPP w Górze

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~kas
24.03.2023 12:48

oszolomiony czy pod wplywem czegos??

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.