TworzymyGłos Regionu

Góra: Okradł dworzec PKP

Piątek, 09 września 2022 o 09:47, autor: 0 406
Góra: Okradł dworzec PKP

Od jakiegoś czasu ktoś sukcesywnie okradał dworzec byłego PKP w Górze. Górowscy kryminalni w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali sprawcę powyższego przestępstwa.

Opuszczone budynki często stanowią zainteresowanie przestępców. Osoby te dewastują i rozkradają mienie. Od sierpnia budynek byłego dworca PKP w Górze był sukcesywnie rozkradany. Sprawcy dokonywali zaboru różnego rodzaju elementów metalowych w postaci rur, grzejników. Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Górze w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 18-letniego mieszkańca Góry, który dokonywał powyższych kradzieży. Część mienia w postaci wymontowanych grzejników zostało odzyskanych przez funkcjonariuszy. W trakcie czynności ustalono, że od 26 sierpnia 18 – latek dwukrotnie dokonał kradzieży elementów metalowych z dworca PKP. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz za powyższe działanie odpowie przed sądem.

podkom. Ariel Bujak

(KPP Góra)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.