TworzymyGłos Regionu

Góra: Pracownik sklepu przywłaszczył utarg w wysokości 10 tys. zł

Wtorek, 16 sierpnia 2022 o 11:21, autor: 0 1119
Góra: Pracownik sklepu przywłaszczył utarg w wysokości 10 tys. zł

21-letni mieszkaniec powiatu górowskiego przywłaszczył 10 tysięcy złotych. Kwota ta stanowiła utarg sklepu, w którym był zatrudniony. Mężczyzna został zatrzymany, a mundurowi odzyskali część pieniędzy.

Komenda Powiatowa Policji w Górze została poinformowana przez kierownika sklepu z częściami samochodowymi w Górze, iż jeden z pracowników „zagubił” powierzone mu pieniądze. Mężczyzna pobrał z tego sklepu pieniądze w kwocie 10 tysięcy złotych, które miał dostarczyć do centrali firmy w innym województwie. Po wyjechaniu z Góry, 21-latek zadzwonił i poinformował swojego kierownika, że utarg, który pobrał „zagubił”.

Funkcjonariusze górowskiej policji szybko ustalili, iż pieniądze nie zostały zagubione, lecz przywłaszczone przez 21-letniego pracownika. Mężczyzna został zatrzymany, a część pieniędzy w kwocie około 5 000 zł zostały odzyskane.

Kryminalni z górowskiej komendy przedstawili 21-latkowi zarzut przywłaszczenia pieniędzy. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem, gdzie grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

mł.asp. Małgorzata Nieborak

Tekst/foto: KPP Góra

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.