TworzymyGłos Regionu

Góra: Zatrzymani z narkotykami (ZDJĘCIA)

Wtorek, 30 sierpnia 2022 o 12:52, autor: 0 1018
Góra: Zatrzymani z narkotykami (ZDJĘCIA)

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Górze dokonali zatrzymania dwóch osób. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania oraz budynków gospodarczych znaleźli narkotyki.

Praca operacyjna górowskich kryminalnych po raz kolejny przyczyniła się do zatrzymania osób z narkotykami. Do pierwszego zatrzymania doszło w dniu 24 sierpnia, wówczas policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu górowskiego, u którego podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych znaleziono marihuanę i metamfetaminę.

Do kolejnego zatrzymania doszło w dniu 29 sierpnia bieżącego roku Policjanci z Wydziału Kryminalnego wzmocnieni przez przewodnika psa służbowego do wyszukiwania narkotyków, dokonali przeszukania jednego z mieszkań na terenie Góry. Podczas czynności pies służbowy zaznaczył miejsca, w których ukryte były narkotyki. Policjanci zabezpieczyli środki odurzające w postaci marihuany oraz substancje psychotropowe w postaci metamfetaminy. 32- letniemu mieszkańcowi powiatu górowskiego oraz 35-letniemu mieszkańcowi Góry, u których znaleziono zakazane substancje przedstawiono zarzuty z art. 62 ust 1 Ustawy z dnia 29 lipca 2005r O przeciwdziałaniu narkomani. 

Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów. Za powyższe przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

podkom. Ariel Bujak

Tekst/foto: KPP Góra

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.