TworzymyGłos Regionu

Jarmark Adwentowy

w górowskim Domu Kultury

Poniedziałek, 16 grudnia 2019 o 11:49, aktualizacja Poniedziałek, 16 grudnia 2019 o 12:09, autor: 0 2114
Jarmark Adwentowy

15 grudnia odbył się Jarmark Adwentowy, zorganizowany przez LGD "Ujście Baryczy". Można było kupić świąteczne ozdoby, pyszne ciasto. Podczas wystepów artystycznych zaprezentowały się przedszkolaki muzycy z sekcji Domu Kultury. Kto wystawił stoiska w sali klubowej?

Swoje talenty artystyczne pokazały dzieci z Przedszkoli Publicznych nr 1 i nr 3 oraz starsze dzieci z sekcji wokalnej i nauki gry na gitarze - działających przy DK Góra. 

Na Jarmarku swoje stoiska przygotowali: LGD "Ujście Baryczy", Zespół Szkolno-Przedszkolny Glinka, Środowiskowy Dom Samopomocy w Górze, Runoland Sp. z o. o. Sp. j., Klub Rękodzieła przy Bibliotece Miejskiej, Monika Robaszkiewicz, Sara Nałkowska-Skupin, RHD Agnieszka Jędryczka, Danuta Milkiewicz, Katarzyna Duchniak, Pracownia Krawiecka Barbara Kwarcińska, Agnieszka Ziobroniewicz, Bogumiła Chomicz i punkt ART-WIT Marzena Myszorek.

(Foto: DK Góra)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.