TworzymyGłos Regionu

Kolizja z zakazem i narkotykami w tle

Piątek, 09 lipca 2021 o 17:47, autor: 0 1201
Kolizja z zakazem i narkotykami w tle

Nie tylko za kolizję ale i za niestosowanie się do zakazu sądowego i posiadanie narkotyków odpowie mieszkaniec powiatu górowskiego  

W dniu 8 sierpnia bieżącego roku około godziny 6.30 w miejscowości Łękanów, doszło do kolizji drogowej z udziałem 2 pojazdów. Nic by nie było w tym szczególnego, gdyby nie fakt, że 28-letni mieszkaniec powiatu górowskiego nie dość, że był sprawcą kolizji to posiadał czynny zakaz sądowy do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Na tym jednak interwencja nie zakończyła się. Policjanci w trakcie wykonywania czynności wykazali się niezwykłą czujnością i podczas obsługiwania kolizji ujawnili w pojeździe sprawcy różnego rodzaju narkotyki w postaci marihuany, amfetaminy i metamfetaminy.

28-letni kierowca audi przyznał się, że narkotyki są jego własnością a on sam przed rozpoczęciem jazdy samochodem zażywał narkotyki. Od sprawcy kolizji została pobrana krew do badania na zawartość środków odurzających i substancji psychotropowych. Za powyższe przestępstwa odpowie przed Sądem.

Tekst: KPP Góra

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.