TworzymyGłos Regionu
Krzyszkiewicz, Frączkiewicz czy Chmiel? Kto zostanie burmistrzem Góry?
obrazek

Pewną informacją już jest, że o stanowisko burmistrza Góry rywalizować będzie trzech kandydatów, urzędująca burmistrz, Irena Krzyszkiewicz, radna powiatu Teresa Frączkiewicz oraz radny gminy Adam Chmiel. 

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Gorwianie
14.10.2018 12:00

Pani Ireno Trzymamy kciuki i wierzymy że Wygra Pani . Żaden inny Burmistrz tyle nie zrobił dla miasta społeczeństwa co Bani a hejtami proszę się nie przejmować bo to świadczy tylko o myśleniu tych ludzi . Powodzenia i nasze głosy Pani ma gwarantowane

avatar
~maxxi
15.10.2018 19:53

Ludzie o co wy się targujecie jedno trzeba przyznać ze w umg pracują rodzinami małżeństwa partnerki radnych rodziny radnych i dla nich jest praca, poza tym pracowici pracują poza granicami miasta reszta żyje z zasiłków dziadków, wysprzedają ojcowiznę ,a jeszcze zapomniałam dodać o emerytach dla których jest praca z resortu, mówicie że chcecie drugiego zasilania do drugiego zasilania jest też potrzebna infrastruktura.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.