TworzymyGłos Regionu

Marszałek wręczył promesę

Poniedziałek, 27 lipca 2020 o 10:11, autor: 0 1523
Marszałek wręczył promesę

Z rąk marszałka województwa dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego zastępca wójta Michał Frąckowiak otrzymał promesę na realizację zadania "Modernizacja pomieszczeń świetlicy wiejskiej we Wronowie".

Kwota jaka została przyznana Gminie Niechlów to 30 tys. zł. W ramach prac przewidziana jest przede wszystkim wymiana instalacji elektrycznej. Zadanie będzie realizowane w ramach konkursu "Odnowa Dolnośląskiej Wsi" w 2020 r.
Taka pomoc finansowa może być przeznaczona na realizację takich zadań jak budowa, przebudowa lub remont obiektów oraz miejsc publicznych pełniących funkcje rekreacyjne i sportowe, turystyczne, społeczno–kulturalne. Wsparcie może być przeznaczone także na zakup sprzętów dla zespołów związanych z kultywowaniem tradycji społeczności lokalnych.

Tekst/foto: niechlow.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.