TworzymyGłos Regionu

Uderzył w barierki ochronne

Piątek, 07 września 2018 o 18:58, aktualizacja Piątek, 14 września 2018 o 18:34, autor: 0 1722
Uderzył w barierki ochronne

6 września na drodze krajowej 324  na skrzyżowaniu ulicy Wrocławskiej z Lipową doszło do kolizji drogowej. Samochód marki Renault Megane uderzył w barierki ochronne. 

- Przybyłe na miejsce zdarzenia zastępy z JRG Góra niezwłocznie przystąpiły do działań- informuje Straż Pożarna w Górze - Zabezpieczono pojazd poprzez wyjęcie kluczyka ze stacyjki oraz odłączeniu akumulatora. Usytuowanie pojazdu stwarzało zagrożenie jego upadkiem ze skarpy, co zwiększyć mogło straty wtórne. W związku z tym podjęto decyzję o przemieszczeniu pojazdu na pobocze, poprzez użycie wyciągarek 2 samochodów pożarniczych ustawionych w taki sposób, aby jeden zabezpieczał pojazd przed upadkiem natomiast drugi wyciągał go na płaski fragment pobocza.

Działania prowadzono do pełnego osiągnięcia zamiaru taktycznego. Kierowcy na szczęście nic się nie stało.

(julka, fot. Straż Pożarna w Górze)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaGóraAreszt za posiadanie i udzielanie narkotyków
22.05.20190 202
Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić, kobiecie i mężczyźnie zatrzymanym przez górowskich policjantów za posiadanie i udzielanie znacznych ilości narkotyków. Decyzją ...
nazwa

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.