TworzymyGłos Regionu

Spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem już jutro

Czwartek, 08 listopada 2018 o 15:38, aktualizacja Czwartek, 08 listopada 2018 o 15:42, autor: 0 66
Spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem już jutro

9 listopada o godzinie 17:00 w Bibliotece Miejskiej w Górze odbędzie się spotkanie autorskie z historykiem i autorem książek historycznych Sławomirem Koprem.

SŁAWOMIR KOPER to pisarz, autor książek historycznych, publicysta, radiowy i telewizyjny ekspert historyczny. Absolwent Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego. W swoich książkach przedstawia historię głównie poprzez fakty mało znane, zapomniane lub pomijane w „oficjalnych” monografiach. Prezentuje ważne i znane, ale także nieco już zapomniane postacie w kontekście życia prywatnego i codziennego oraz obyczajowości charakterystycznej dla danej epoki. Wychodzi z założenia, „że życie prywatne, z jego wszystkimi składnikami jest istotną częścią biografii każdego człowieka. A polityk czy artysta ukazany w szlafroku i kapciach zyskuje tylko na autentyczności”. Uchodzi za jednego z najbardziej popularnych pisarzy historycznych, według informacji wydawców, tylko w latach 2009-2012 sprzedano około 430 tys. jego książek, natomiast do końca marca 2016 sprzedaż osiągnęła 800 tys.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaNiechlówZatrzymano panią wójt i urzędnika
20.11.20183 1818
Jak podaje portal elka.pl dzisiaj rano (20 listopada) zatrzymano pracownika Urzędu Gminy w Niechlowie i panią wójt Niechlowa. Zatrzymanie ma związek z podejrzeniem popełnienia przestępstwa...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.