TworzymyGłos Regionu

90 urodziny mieszkańców gminy

Środa, 24 lipca 2019 o 10:32, autor: 0 642
90 urodziny mieszkańców gminy

Piękny jubileusz mieszkańców gminy Jemielno. Z tej okazji wójt Anita Sierpowska odwiedziła i złożyła życzenia Jadwidze Marcinkowskiej i Józefowi Czerw. Obydwoje, w odstępie kilku dni obchodzi 90 urodziny. Czy wójt poznała sekret ich długiego życia?

Wraz z wójt Sierpowską, Jubilatów odwiedzili też Bogusława Olszewska – kierownik OPS oraz Ryszard Czerw – sekretarz gminy. W trakcie wizyt w domach, rozmawiali i zastanawiali się nad sekretem długowieczności. Wyciągnięto pewne wnioski. Jeden był szczególny – nie przejmowanie się problemami i staranie się wykorzystania dnia w pełni.

Jadwiga Marcinkowska dodała, aby życzyć sobie nawzajem nie stu, ale 140 lat. Jubilatka urodziła się 14 lipca 1929 roku. Józef Czerw urodził się 10 lipca 1929 r. Goście życzyli im zdrowia, wszystkiego co najlepsze i kolejnych pięknych rocznic.

(Foto: Gmina Jemielno)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.