TworzymyGłos Regionu

Orla Wąsosz zagra z Barceloną

Piątek, 09 sierpnia 2019 o 11:29, aktualizacja Środa, 04 września 2019 o 11:41, autor: 0 3226
Orla Wąsosz zagra z Barceloną

Interesująco zapowiada się popołudnie 1 września w Wąsoszu. Miejscowa Orla na swoim stadione zagra z Barceloną. Zawodnicy Agrupacio Barca Jugadors Barcelona przylecą do Polski 31 sierpnia. Czy Orla ma szansę wygrać?

Mecz rozpocznie się o godz. 16:00 na stadionie przy ul. Korczaka 10. Bilet wstępu to koszt 10 zł. Dzieci do lat 16 wchodzą za darmo. Jak poinformował klub Orli, dochód ze sprzedaży będzie przekazany Szpitalowi Onkologii dla Dzieci " Przylądek Nadziei" we Wrocławiu. Zawodnicy przylecą do Krakowa 31 sierpnia. 1 września spotkają się też z dziećmi ze Szpitala "Przylądek Nadziei".

Do Polski przylecą m.in. m.in. Juan Jose Ruiz Gil, Javier Delgado Lopez, Daniel Martinez Valiente, Robert Fernandez Bonillo, Xavier Moro Leon, Marcos Zamora Lechon. W sztabie trenerskim znajdą się m.in. Xavi Roca Mateo, Eduardo Juan Garcia i Joan Vidal Robert.

(Foto: Gmina Wąsosz)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.