TworzymyGłos Regionu

Areszt za kradzież samochodu oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków

Wtorek, 28 lipca 2020 o 09:12, aktualizacja Wtorek, 28 lipca 2020 o 09:16, autor: 0 1346
Areszt za kradzież samochodu oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków

Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić mężczyźnie zatrzymanemu przez górowskich policjantów za kradzież pojazdu oraz posiadanie narkotyków. Decyzją sądu trafił już na trzy miesiące do aresztu.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Górze w trakcie realizacji czynności operacyjnych zatrzymali 31 - letniego mieszkańca Góry, podejrzanego o kradzież pojazdu na terenie gminy Góra. Samochód został skradziony kilka dni wcześniej z jednej z prywatnych posesji na terenie gminy Góra, a jego wartość wynosiła 180 tysięcy złotych.

W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych funkcjonariusze zabezpieczyli nie tylko skradziony pojazd, ale również znaczne ilości narkotyków oraz sprzęt służący do ich wytwarzania. Dalsze czynności mundurowych pozwoliły również na udowodnienie mężczyźnie uprawy narkotyków. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 2700 porcji handlowych marihuany.

23 lipca sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Grozić mu teraz może do 10 lat pozbawienia wolności.

Tekst/foto: KPP Góra.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.