TworzymyGłos Regionu

Areszt za posiadanie i udzielanie narkotyków

Środa, 22 maja 2019 o 12:12, aktualizacja Wtorek, 02 lipca 2019 o 11:55, autor: 0 386
Areszt za posiadanie i udzielanie narkotyków

Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić, kobiecie i mężczyźnie zatrzymanym przez górowskich policjantów za posiadanie i udzielanie znacznych ilości narkotyków. Decyzją sądu trafili już na trzy miesiące do aresztu.

17 maja br funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Górze w trakcie realizacji czynności operacyjnych zatrzymali 34 - letnią mieszkankę Góry, u której w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zabezpieczyli ponad 250 porcji handlowych amfetaminy. Narkotyki te górowianka ukryła w zamrażarce.

Policjanci zatrzymali również 33-letniego mieszkańca Góry. Jak ustalili mężczyzna zajmował się dystrybucją narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 1400 porcji handlowych amfetaminy oraz 60 porcji marihuany.

W sobotę sąd zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Grozić im teraz może do 10 lat pozbawienia wolności.

(Oficer Prasowy KPP w Górze podkom. Agnieszka Połczyk)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.