TworzymyGłos Regionu

Bezmyślni za kółkiem

- ciężka noga i jazda na podwójnym gazie

Poniedziałek, 25 listopada 2019 o 16:23, autor: 0 551
Bezmyślni za kółkiem

Górowski policjanci zatrzymali kolejnych bezmyślnych kierowców.  Kilku prowadzących straciło uprawnienia na 3 miesiące za szybką jazdę w terenie zabudowanym. Złapano też nietrzeźwych kierowców, jednego z zakazem prowadzenia pojazdów.

Jesienna aura nie sprzyja samochodowym podróżom. Nie którym kierowcom nie straszne są panujące na drodze warunki. Przekraczają dozwolona prędkość lub pijani wsiadają za kółko. 

16 listopada policjanci skontrolowali mężczyznę ze Śremu. W terenie zabudowanym jechał 102 km/h. Zatrzymano mu prawo jazdy na 3 miesiące. 19 listopada zatrzymano mieszkańca Polkowic, który jechał 105 km/h, gdzie ograniczenie obowiązywało do 50km/h. Jemu również zabrano prawo jazdy na 3 miesiące.  Chwilę później policjanci zatrzymali do kontroli 56-latka z Ostrowa Wielkopolskiego. Mężczyzna o 53km/h przekroczył dozwoloną prędkość.  Oczywiście prawo jazdy zatrzymano na 3 miesiące.

Funkcjonariusze zatrzymali też 4 nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich kierował autem mimo wydanego przez sąd zakazu. Zatrzymano go i umieszczono w areszcie.

Kierowcy - uważajmy na drodze, przestrzegajmy obowiązujących prędkości. Nie narażajmy siebie i innych uczestników ruchu drogowego.

(Foto: KPP Góra)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.