TworzymyGłos Regionu

Charytatywny spektakl

w wykonaniu teatru ADAMUS

Piątek, 06 grudnia 2019 o 14:40, aktualizacja Piątek, 06 grudnia 2019 o 14:48, autor: 0 560
Charytatywny spektakl

4 grudnia 2019 r. w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Górze, teatr ADAMUS zaprezentował swój najnowszy spektakl pn.: www.odnalezcsamegosiebie.com. Aktorzy tym razem zaprezentowali się szerokiej publiczność by dzięki artystycznej prezentacji zebrać środki finansowe na pomoc potrzebującym. Spektakl rozpoczął się o godz. 17.00 i zgromadził całą aulę miłośników sztuki.

- Dziękujemy wszystkim osobom uczestniczącym w przedsięwzięciu charytatywnym, które odbyło sie 4 grudnia 2019 roku w auli naszego liceum. Tym, którzy wykupili wejściówki i obejrzeli nowy spektakl teatru „Adamus” pt. „www.odnalezcsamegosiebie.com” dziękujemy za okazałe serce i datki, które zostaną przeznaczone między innymi na rehabilitację mieszkańców Domu Opieki Społecznej we Wschowie.
Udało się zebrać 3 621,20 zł

W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć Sióstr Elżbietanek, które wspólnie ze swoimi podopiecznymi przybyły do Góry. Po spektaklu siostry podziękowały za ponad dwudziestoletnią współpracę - Panu Maciejowi Kostykowi oraz Pani Irenie Dziamarskiej. Wyrażając wdzięczność na ręce Dyrektora Szkoły - Pani Magdaleny Mielczarek, Zofia Glinka – Dyrektor DPS wręczyła świąteczny upominek i skierowała pod adresem społeczności lokalnej słowa uznania.
Środowe przedstawienie, pełne ekspresji i poetyckich refleksji nad ludzką egzystencją człowieka XXI wieku nie byłoby możliwe bez ogromnego zaangażowania młodych wykonawców, którym wyrażamy wdzięczność za przygotowanie poruszającego widowiska. Swoim profesjonalnym występem uświetnili je także absolwenci szkoły, a zarazem byli aktorzy teatru: Pan Arkadiusz Gustaw - Dyrektor Domu Kultury w Górze oraz Pani Agata Kukuła - instruktorka wokalu i trenerka choreografii scenicznej.
Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do rozpropagowania naszego artystycznego wydarzenia charytatywnego, przede wszystkim ks. Henrykowi Wachowiakowi - proboszczowi Parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Górze oraz ks. Mariuszowi Koprasowi - proboszczowi Parafii Zesłania Ducha Świętego w Żuchlowie.

Dziękujemy wspaniałej publiczności, która entuzjastycznie przyjęła nasze zaproszenie do wsparcia tak szlachetnej inicjatywy. Dzięki Wam dalej wierzymy w to, że „Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie. Prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie" (A. Peake).

(Powiat Górowski)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.