TworzymyGłos Regionu

Ciekawe spotkania z dziennikarzem i pisarką. Kto zawita do Góry?

Czwartek, 12 września 2019 o 11:46, aktualizacja Czwartek, 12 września 2019 o 12:19, autor: 0 800
Ciekawe spotkania z dziennikarzem i pisarką. Kto zawita do Góry?

Biblioteka Miejska w Górze przygotowała ciekawe spotkania autorskie. 19 września zobaczymy dziennikarza Szymona Hołownię, a 21 września spotkamy się z autorką "Stulecia Winnych" Ałbeną Grabowską. Wstęp na oba wydarzenia jest wolny. 

Spotkanie z Szymonem Hołownią rozpocznie się o godz. 17:00 (19.09.), a z Ałbeną Grabowską o godz. 16:00 (21.09.). 

Dziennikarza znamy m.in. z prowadzenia programu rozrywkowego "Mam talent!". Założył oddział fundacji "Pomoc Maltańska" i "Kasisi" oraz "Dobra Fabryka". Jest autorem książek, m.in. "Ludzie na walizkach", "Monopol na zbawienie", "Boskie zwierzęta". Jest dwukrotnym laureatem nagrody Grand Press.

Ałbena Grabowska jest też lekarzem neurologiem. Przez wiele lat prowadziła w gazetach rubryki porad lekarskich. Powieść "Stulecie Winnych" nagrodzono na IV Festiwalu Literatury Kobiecej w Siedlcach. Na jej podstawie nakręcono serial pod tym samym tytułem. Jest autorką m.in. "Lot nisko nad ziemią", "Coraz mniej olśnieni", "Kości proroka".

Zapraszamy.

(Foto: Biblioteka Miejska w Górze)

   

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.