TworzymyGłos Regionu

Dolnośląski Kongres Samorządowy

- uczestniczyła burmistrz Góry

Czwartek, 21 listopada 2019 o 12:10, autor: 0 704
Dolnośląski Kongres Samorządowy

20 listopada odbył się VII Dolnośląski Kongres Samorządowy. Wzięła w nim udział burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz wraz z zastępcą Piotrem Głowackim, przewodniczącym Rady Miejskiej Arkadiuszem Szuper oraz radnymi gminy Góra: Janiną Ziombra i Adamem Chmiel. Tegoroczny kongres odbywał się hasłem "Silny Samorząd - Silne Państwo". 

Burmistrz Krzyszkiewicz, na zaproszenie marszałka Województwa Dolnośląskiego, uczestniczyła w panelu dyskusyjnym na temat "Miejsce samorządu terytorialnego we współczesnej Polsce". Udział w nim wzięli też Jarosław Kresa - wicewojewoda dolnośląski, Cezary Przybylski - Marszałek Województwa Dolnośląskiego, , Robert Raczyński - Prezydent Lubina i prof. Kazimierz Kik. Agnieszka Gozdyra z Telewizji Polsat była moderatorem panelu. 

Poruszono wiele ważnych tematów, spraw związanych z działalnością samorządu. Irena Krzyszkiewicz mówiła o sprawach dotyczących gminy, m. in. budowy obwodnicy Góry. 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.