TworzymyGłos Regionu

Dożynki Gminne w Karowie

Poniedziałek, 12 sierpnia 2019 o 12:51, aktualizacja Wtorek, 03 września 2019 o 10:16, autor: 0 1078
Dożynki Gminne w Karowie

Dożynki w Gminie Niechlów zbliżają się wielkimi krokami. Tegoroczne Święto Plonów odbędzie się w Karowie na boisku sportowym. Gwiazdą wieczoru będzie Tomasz Niecik. 

W Gminie Niechlów nie zapominają o tradycji. Już 17. sierpnia w Karowie odbędą się Dożynki Gminne, które rozpocznie uroczysty korowód o godzinie 13:45. Na 14:00 zaplanowano Mszę Świętą polową.Wcześniej, bo od godziny 10:00, komisja konkursowa będzie oceniała posesje dożynkowe. Na trzy godziny później zaplanowano ocenę wieńców. Dla sołectw przygotowane zostaną nagrody.
Dla uczestników imprezy zaplanowano liczne atrakcje. Na dzieci czekać będą dmuchańce i szereg innych zabaw. Dorośli będą mogli odwiedzić regionalne stoiska ze smakołykami. O rozrywkę z najwyższej półki zadbają zespoły folklorystyczne oraz grupa taneczna Maraquja. Gwiazdą wieczoru będzie znany wokalista disco polo – Tomasz Niecik. Wieczorem przewidziano zabawę taneczną z zespołem. Dożynki w Karowie potrwają do godziny 1:00.

(Mateusz Król, Urząd Gminy Niechlów)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.