TworzymyGłos Regionu

Dyrektor Domu Kultury przeszła na emeryturę

Poniedziałek, 22 lipca 2019 o 14:17, aktualizacja Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 13:09, autor: 0 973
Dyrektor Domu Kultury przeszła na emeryturę

Burmistrz Irena Krzyszkiewicz spotkała się z Danutą Piwowarską-Berus. Dyrektor Domu Kultury przestała pełnić swoją funkcję i przeszła na emeryturę. Z była dyrektor spotkali sie też Marek Balowski, Tadeusz Otto i Izabela Baranowska.

Dyrektor Piwowarska-Berus kierowała placówką ponad 13 lat. Przez ten okres współorganizowała wiele uroczystości czy koncertów. Nie odmawiała pomocy i przez wiele lat kierowała sztabem WOŚP. Jak powiedziała Irena Krzyszkiewicz "Corocznie bił rekordy lat poprzednich". Dodała też, że dyrektor Domu Kultury była w pełni zaangażowana w obowiązki. Odznaczała się sumiennością i profesjonalizmem.

Danuta Piwowarska-Berus otrzymała podziękowania od Marka Balowskiego - Skarbnika MiG Góra, Tadeusza Otto - sekretarza i Izabeli Baranowskiej - Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu.

(Foto: UMiG Góra)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.