TworzymyGłos Regionu

Dyrektor OKF proponuje rozwiązanie ws. basenu

Czwartek, 02 lipca 2020 o 13:58, autor: 0 1110
Dyrektor OKF proponuje rozwiązanie ws. basenu

Wczoraj nastąpiło długo wyczekiwane otwarcie Basenu Miejskiego w Górze. Ryszard Wawer - Dyrektor Ośrodka Kultury Fizycznej w Górze postanowił skorygować kwestie organizacyjne związane z reżimem sanitarnym. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem.

Szanowni Państwo. W związku z dyskusją, która toczy się w mediach społecznościowych w sprawie ograniczenia możliwości wejścia na basen miejski w obecnym sezonie, proponujemy następujący sposób rozwiązania tej sytuacji: wprowadzenie dwóch sesji wejściowych: I godz. 9.00 - 14.00, II godz. 14.30 - 20.00. Po zakończeniu I sesji wszyscy opuszczają basen i kolejne wejście jest o godz. 14.30. Oczywiście wejścia na I i II sesje są możliwe przez cały czas, aż do osiągnięcia ilości 100 osób obecnych na basenie. Po osiągnięciu ilości 100 osób, wejście na basen podczas trwania sesji będzie możliwe w przypadku opuszczenia basenu przez inną osobę (1 wychodzi - 1 wchodzi, itd.). W czasie przerwy będą prowadzone prace dezynfekcyjne i porządkowe. Zrobiliśmy wszystko, aby nasz obiekt był w tym roku otwarty. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja jest trudna, tak dla Państwa jako użytkowników basenu, jak i dla nas. Niestety obecne przepisy związane z sytuacją epidemiczną nakładają na nas wszystkich wiele ograniczeń. Dlatego bardzo prosimy o zrozumienie i o Państwa opinie związane z w/w propozycją.

Ryszard Wawer
Dyrektor Ośrodka Kultury Fizycznej w Górze

foto: www.facebook.com/okfgora

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.