TworzymyGłos Regionu

Dzieci z SOSW w Wąsoszu uczestniczyły w XIX Dolnośląskich Prezentacjach Wokalno-Muzycznych

Piątek, 12 kwietnia 2019 o 14:56, autor: 0 146
Dzieci z SOSW w Wąsoszu uczestniczyły w XIX Dolnośląskich Prezentacjach Wokalno-Muzycznych

Uczniowie SOSW z Wąsosza uczestniczyli w XIX edycji Dolnośląskich Prezentacji Wokalno-Muzycznych we Wrocławiu. Na jury zrobił wrażenie taniec do „Nocturne” Secret Garden oraz duet Wojtyczka – Komisaruk w utworze „Pięknie żyć” Ryszarda Rynkowskiego. Gratulujemy osiągniętych wyników.

Grupa uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wąsoszu wzięła udział 3 kwietnia tego roku w XIX Dolnośląskich Prezentacjach Wokalno-Muzycznych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej pt. „Marzenia” we Wrocławiu. Zaprezentowali swoje możliwości taneczne i wokalne na scenie wrocławskiego klubu „Anima”.

Zatańczyli układ choreograficzny do „Nocturne” zespołu Secret Garden. Jury pozytywnie oceniło duet Katarzynę Wojtyczkę i Kamila Komisaruka w utworze „Pieknie żyć” Ryszarda Rynkowskiego.

Udział dzieci w prezentacjach wokalno-muzycznych dostarczył im wielu pozytywnych wrażeń. Mogą zasmakować sukcesu mimo jakichkolwiek swoich ograniczeń.

Gratulujemy wyników i życzymy dalszego czerpania radości ze swoich pasji.

(pm / foto: powiatgora.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.