TworzymyGłos Regionu

Dzisiaj pogrzeb Zbigniewa Lasaka

Wtorek, 26 lutego 2019 o 11:23, autor: 0 303
Dzisiaj pogrzeb Zbigniewa Lasaka

Dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci radnego Rady Miejskiej w Wąsoszu Zbigniewa Lasaka. Radny miał 68 lat, a z samorządem związany był już prawie 30 lat.

Zbigniew Lasak mandant radnego uzyskał w okręgu nr 3, obejmującym Rudne Małą, Rudne Wielką, Sułów Wielki i Wiewierz. Była to już trzecia kadencja w jego historii, wcześniej radnym był w latach 1990-1998, pełniąc w tym czasie funkcję Przewodniczego Rady Miejskiej oraz członka Zarządu Miejskiego Wąsosza. W tej kadencji został wybrany na wiceprzewodniczącego Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej Wąsosza. Pogrzeb odbędzie się dzisiaj o godzinie 13.00 w kościele w Sułowie Wielkim, a następnie kondukt żałobny przejdzie na cmentarz w Wąsoszu.

Poniżej prezentujemy fragment rozmowy ze Zbigniewem Lasakiem, którą odbyliśmy z nim latem ubiegłego roku. Składamy wyrazy współczucia rodzinie i wszystkim bliskim pana Zbigniewa.

(red.)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.