TworzymyGłos Regionu

Festiwal Nauki w SP3

Poniedziałek, 03 czerwca 2019 o 14:17, aktualizacja Wtorek, 02 lipca 2019 o 11:53, autor: 0 808
Festiwal Nauki w SP3

Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej nr 3 w Górze, zorganizowała Festiwal Nauki. 2 czerwca gospodyniami imprezy były Bożena Domańska – dyrektor, Teresa Kajzer i Anita Heinze-Kasprzak – wicedyrektorki oraz Iwona Stocka i Magdalena Niedźwiecka – przewodnicząca i wiceprzewodnicząca Rady Rodziców. Tak ważny festiwal odwiedził Piotr Głowacki – zastępca burmistrz Krzyszkiewicz.

Uczniowie zaprezentowali repertuar piosenek, tańców i wierszy. Głównymi nagrodami w loterii fantowej były rolki i deskorolki. Kogo dopadł głóg, mógł go zwalczyć zjadając przygotowane pierogi i ciasta

Dzieci mogły zaprezentować społeczności swoje osiągnięcia i artystyczne umiejętności. Przedstawiali i analizowali doświadczenia. Zainteresowaniem cieszyły się zabawy z robotyki oraz szkolny matematyczny konkurs sudoku.

Organizatorzy podziękowali wszystkim osobom, które zaangażowały się w Festiwal Nauki.

(pm / foto: gora.com.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.