TworzymyGłos Regionu

Finał Pucharu Polski nie dla Orli Wąsosz

Piątek, 19 kwietnia 2019 o 14:55, autor: 0 218
Finał Pucharu Polski nie dla Orli Wąsosz

Zawodnicy Orli Wąsosz ponieśli porażkę w rozegranym 17 kwietnia okręgowym finale Pucharu Polski. Na swoim boisku przegrali 0:4 z Zagłębiem Lubin. Remis bezbramkowy po pierwszej połowie dawał cień szansy na wygraną. Jednak swoją siłę po przerwie pokazali zawodnicy Zagłębia.

17 kwietnia w Wąsoszu na stadionie im. Józefa Stefaniaka odbył się finałowy mecz okręgowego Pucharu Polski. Zmierzyły się ze sobą miejscowa Orla i rezerwy Zagłębia Lubin.

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy wynik, którymi żadnemu klubowi nie pozwalał myśleć o wygranej. W drugiej połowie  na wyżyny wznieśli się zawodnicy z Lubina. Strzelili 4 gole i cieszyli się z zasłużonej wygranej.

Orla choć dzielnie walczyła to nie dała rady lepszemu Zagłębiu. Po meczu pogratulowali rywalowi zwycięstwa. Sami cieszyli się z drugiego miejsca.

W najbliższym ligowym meczu Orla Wąsosz zmierzy się z BKS Bolesławiec. Mecz odbędzie się 27 kwietnia na miejscowym stadionie.

(pm / foto: Orla Wąsosz)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.