TworzymyGłos Regionu

Fundusze Europejskie w Górze – Dni Otwarte

Poniedziałek, 13 maja 2019 o 12:41, autor: 0 393
Fundusze Europejskie w Górze – Dni Otwarte

Gmina Góra włączyła się do wydarzenia – Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Beneficjenci europejskich środków w dniach 10-12 maja zaprezentowali obiekty, które powstały dzięki środkom z UE.

Ośrodek Dziennego Pobytu Osób Starszych i Mieszkań Chronionych w Górze był otwarty 10 maja w godzinach 10:00-14:00. Odwiedzający wzięli udział w różnych zajęciach z podopiecznymi, zwiedzić zrewitalizowany budynek. Zjedli domowe pierogi oraz ciasto przygotowane przez seniorów i pracowników.

Wieża Głogowska była czynna 11 maja (sobota) w godzinach 12:00-16:00. Wszyscy, którzy zwiedzali obiekt mogli też obejrzeć wystawę „Góra w Niepodległej Polsce”.

Obydwa wydarzenia bardzo zainteresowały mieszkańców jak i gości spoza terenu gminy czy powiatu. Wszyscy otrzymali pamiątkowe chorągiewki, balony i znaczki.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.