TworzymyGłos Regionu

Góra dostała pieniądze na wymianę pieców

Środa, 27 lutego 2019 o 10:30, autor: 2 558
Góra dostała pieniądze na wymianę pieców

Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu dostrzegł starania się gminy Góra o poprawę jakości powietrza i wyasygnował środki, jakie władze będą mogły przeznaczyć na wymianę źródeł ciepła.  

Dokładna nazwa programu jaki w tym roku realizować będzie gmina Góra brzmi: „Wymiana źródeł ciepła w celu ograniczenia emisji zanieczyszczeń do powietrza na terenie Gminy Góra”. Dzięki dobrze przygotowanemu programowi gmina otrzymała z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu na ten 142 604,19 zł. Już niedługo ruszy nabór wniosków, więc warto aby każdy kto myśli o wymianie pieca śledził na bieżąco informacje płynące z Urzędu Miasta i Gminy Góra.

9olek)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar
~Mieszkaniec Gminy
27.02.2019 20:10

Wymiana źródła ogrzewania z węglowego na np. gazowe. Pozwolenia, zezwolenia, przeróbki instalacji gazowej pochłonie połowę waszej dotacji. Najtańszy kocioł gazowy kondensacyjny około 3.500 a gdzie reszta - wkład kominowy rurki i grzejniki. Samo powieszenie piecyka wołają 400 zł i więcej. 10 tyś nie wiem czy starczy a wy dotacji dajecie do 2500 lub do 3500 w domkach.

avatar
~Zainteresowana
02.03.2019 11:53

To tyko sie cieszyc z tego co dołożą w ten sposob z własnej kieszeni pojdzie mniej.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaGóraAreszt za posiadanie i udzielanie narkotyków
22.05.20190 202
Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić, kobiecie i mężczyźnie zatrzymanym przez górowskich policjantów za posiadanie i udzielanie znacznych ilości narkotyków. Decyzją ...
nazwa

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.