TworzymyGłos Regionu

Ja i moja rodzina – wystawa prac plastycznych

Środa, 10 kwietnia 2019 o 14:30, autor: 0 120
Ja i moja rodzina – wystawa prac plastycznych

9 kwietnia PCDN zaprosiło wszystkich mieszkańców na wystawę dzieł plastycznych najmłodszych przedszkolaków i uczniów klas I-III z IV Konkursu Plastycznego. Prace będą również pokazane 25 kwietnia podczas XVI Przeglądu Twórczości Artystycznej.

9 kwietnia tego roku Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Górze zaprosiło na wystawę prac IV Konkursu Plastycznego dla przedszkolaków i uczniów klas I-III pod tytułem „Ja i moja rodzina”.

Komisja konkursowa złożona z nauczycieli przedszkoli i szkół z całego powiatu wyłoniła laureatów, których prace są wystawione.  Pogratulowano wszystkim autorom i ich opiekunom za zaangażowanie.

Dnia 25 kwietnia odbędzie się XVI Przegląd Twórczości Artystycznej w Domu Kultury w Górze gdzie zaprezentowane będą dodatkowo pokazane poszczególne prace plastyczne.

(tekst: pm / foto: pcdn.edu.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.