TworzymyGłos Regionu

Koncepcje studentów na zmiany krajobrazu

Piątek, 14 czerwca 2019 o 10:01, aktualizacja Piątek, 14 czerwca 2019 o 10:33, autor: 0 413
Koncepcje studentów na zmiany krajobrazu

Studenci Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu - 3 rok architektury krajobrazu, byli w maju na wizycie studyjnej w Górze. Było to możliwe dzięki nawiązaniu współpracy między Uniwersytetem a Gminą Góra. Przyjazd odbył się w ramach pracy w terenie, z przedmiotu "elementy kultury wizualnej w krajobrazie".

Studenci mieli za zadanie przygotować koncepcję zagospodarowania architektoniczno-krajobrazowego miasta. Pracowali w grupach na terenie miasta i opracowywali swoje koncepcje. Nad ich przygotowaniem czuwały: dr inż. arch. Justyna Rubaszek, dr inż arch. kraj. Ewa Podhajska oraz dr inż. arch. Magdalena Zienowicz.

13 czerwca, we Wrocławiu, odbyło się podsumowujące spotkanie. Udział w nim wzięła Irena Krzyszkiewicz, burmistrz Góry oraz jej zastępca Piotr Głowacki.

Po zaprezentowaniu wszystkich prac - koncepcji, autorzy najlepszych zostali nagrodzeni dyplomami i drobnymi upominkami przez burmistrz. Władzom Gminy przekazano przygotowane koncepcje do ewentualnego wykorzystania.

(foto: Urząd Miasta i Gminy w Górze)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.