TworzymyGłos Regionu

Konkurs plastyczny

„Dary jesieni” - SOSW w Wąsoszu

Czwartek, 17 października 2019 o 09:30, autor: 1 601
Konkurs plastyczny

Jesień, jej barwy i dary były tematem kolejnego konkursu plastycznego zorganizowanego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Wąsoszu

Jesień i zmiany jakie za jej sprawą dokonują się w krajobrazie to bardzo ciekawe zjawisko do ujęcia na kartce papieru. Z tym zadaniem po raz kolejny zmierzyli się uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wąsoszu. W ramach konkursu plastycznego pn.: „Dary jesieni” społeczność szkolna miała możliwość uwrażliwienie uczniów na piękno różnorodnych zjawisk przyrodniczych, rozwijanie umiejętności posługiwania się wzbogaconymi technikami plastycznymi oraz umiejętne operowanie materiałami. Ze względu na oryginalność prac zarówno organizatorzy, jak i jury stwierdzili, iż wszyscy autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się pomysłowością w ujęciu tematu, wykorzystaniem ciekawej techniki i materiałów.

A oto finaliści konkursu:
I miejsce – Jan Hływa
II miejsce – Wiktoria Przybylak
III miejsce – Paulina Krawczyk

Wyróżnienia otrzymali:
Kamil Komisaruk
Anna Gronowska
Agata Nuckowska
Wszyscy wychowankowie otrzymali podziękowania, słodycze oraz drobne upominki. Organizatorki J. Papierniak, K. Kasprzak-Trzcińska, A. Gustaw bardzo serdecznie dziękują za liczny udział wychowanków w konkursie.

żródło: powiat górowski

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Adrianna
25.09.2020 19:35

Hej znamy się tak nie dopisz jjż

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.