TworzymyGłos Regionu

Kradzież i groźby doprowadziły go do aresztu

Piątek, 22 lutego 2019 o 16:18, autor: 0 170
Kradzież i groźby doprowadziły go do aresztu

Funkcjonariusze policji z Góry zatrzymali 39-latka, który w połowie lutego dokonał kradzieży w jedynym ze sklepów w mieście. Mężczyzna trawił do aresztu, a grozi mu 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 16 lutego w jednej z górowskich drogerii.

- Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Górze otrzymał zgłoszenie o kradzieży rozbójniczej, sprawca przy pomocy przedmiotu przypominającego broń grożąc dwóm pracownicom sklepu dokonał kradzieży kilku sztuk perfum. Policjanci, którzy natychmiast zajęli się zgłoszeniem, chwilę później zatrzymali 39-letniego mieszkańca Góry. Jak się okazało broń, której użył w sklepie była atrapą. Mężczyzna został osadzony w areszcie i usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa – relacjonuje podkom. Agnieszka Połczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Górze.

Zatrzymany 39-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, a jego wyczynem zajmie się sąd. Za swój czyn grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaGóraAreszt za posiadanie i udzielanie narkotyków
22.05.20190 202
Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić, kobiecie i mężczyźnie zatrzymanym przez górowskich policjantów za posiadanie i udzielanie znacznych ilości narkotyków. Decyzją ...
nazwa

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.