TworzymyGłos Regionu

Kradzieże z włamaniem, uszkodzenie mienia i uszkodzenie ciała

Czwartek, 16 maja 2019 o 12:10, autor: 0 163
Kradzieże z włamaniem, uszkodzenie mienia i uszkodzenie ciała

Policjanci górowskiej komendy zatrzymali 25-letniego mieszkańca Góry, który posiadał przy sobie narkotyki. Czynności policjantów pozwoliły również na udowodnienie mu szeregu kradzieży z włamaniem na terenie miasta, zniszczenie mienia, jak również uszkodzenie ciała mieszkańca Góry.

Policjanci górowskiej komendy patrolując ulice miasta zatrzymali 25 - letniego mieszkańca Góry. W trakcie jego przeszukania funkcjonariusze znaleźli w jego odzieży woreczki strunowe z marihuaną i metamfetaminą. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

Jak się okazało, nie był to jedyny czyn jaki popełnił 25- latek. Dalsze czynności policjantów doprowadziły do udowodnienia mu zarzutów za włamania, uszkodzenie ciała i uszkodzenia mienia. Łączna suma poniesionych przez pokrzywdzonych strat wyniosła ponad 11 tysięcy złotych.

Z uwagi na to, że mężczyzna karany był już za przestępstwa przeciwko mieniu, czynów tych dopuścił się w warunkach recydywy. Na wniosek policji i prokuratury wobec górowianina sąd zastosował 3- miesięczny areszt. Grozić mu teraz może do 10 lat pozbawienia wolności, a w warunkach powrotu do przestępstwa kara może zostać zwiększona o połowę.

Źródło: KPP Góra

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.