TworzymyGłos Regionu

Mężczyźni z narkotykami zatrzymani

Czwartek, 18 kwietnia 2019 o 11:34, autor: 0 290
Mężczyźni z narkotykami zatrzymani

Podczas minionego weekendu górowska policja zatrzymała dwóch mieszkańców Góry. Mieli przy sobie narkotyki. Usłyszeli zarzuty za które odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Podczas patrolu 14 kwietnia funkcjonariusze zatrzymali do kontroli samochód osobowy Renault, który jechał w nocy bez włączonych świateł. W czasie gdy legitymowano dwóch mieszkańców Góry, lat 24 i 20, zauważono nerwowe zachowanie. Policjanci przeszukali mężczyzn i znaleźli narkotyki. Przeszukali też mieszkanie i zabezpieczyli kolejne znalezione porcje narkotyków: amfetaminy i tabletek ecstasy.

W toku dalszych czynności okazało się, że jeden z mężczyzn był poszukiwany do odbycia kary w więzieniu. Policjanci ustalą czy kierował samochodem pod wpływem.

Mężczyzn doprowadzono do aresztu. Postawiono im zarzut posiadania środków psychotropowych za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

(pm / źródło i foto: gora.policja.gov.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.