TworzymyGłos Regionu

MKS Pogoń z największym dofinansowaniem

Środa, 16 stycznia 2019 o 15:42, aktualizacja Piątek, 08 lutego 2019 o 15:03, autor: 0 508
MKS Pogoń z największym dofinansowaniem

Urząd Miasta i Gminy w Górze rozstrzygnął konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w roku 2019. Do urzędu wpłynęło 6 ofert, ale jedna nie spełniła wymogów formalnych. Największą dotację otrzymał Miejski Klub Sportowy „Pogoń” Góra.

Szczegółowe zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej brzmiało „ Szkolenie sportowe, organizacji i uczestnictwo w rywalizacji sportowej dzieci, młodzieży oraz dorosłych mieszkańców Gminy Góra w 2019 r.”. Do konkursu zgłoszono 6 ofert, ale jedna nie spełniła warunków formalnych.

- W wyniku sprawdzenia i oceny ofert pod względem formalnym, Komisja Konkursowa dopuściła do oceny merytorycznej 5 ofert. Oferta Nr 4 złożona przez Uczniowski Klub Sportowy Mażoretki „Artis” Góra - nazwa zadania: „Sport dobry na wszystko” nie spełniła warunków formalnych i nie została dopuszczona do dalszego etapu postępowania. Członkowie Komisji Konkursowej dokonali indywidualnej oceny merytorycznej poszczególnych ofert. Sporządzony zbiorczy formularz wszystkich ofert wykazał, że  wszystkie oferty uzyskały minimalną wymaganą liczbę punktów uprawniających do otrzymania dofinansowania tzn. 35 punktów na 65 możliwych – wyjaśnia burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz.

Najlepiej ocenioną przez komisję konkursową ofertą zostało „Szkolenie sportowe, doskonalenie uzdolnień i sprawności fizycznej dzieci i młodzieży szkolonej oraz organizacja zawodów i  imprez sportowych”, złożona przez Szkolny Związek Sportowy w Górze. Wnioskodawcy ubiegali się o dotację w wysokości 52 970 zł, jednak przyznano im 35 tysięcy złotych. To trzeci wynik, więcej otrzymał Ludowy Zespół Sportowy „Korona” Czernina, na zadanie „Z Koroną w sportowy świat” – 54 500 zł, przy wniosku o 78 828 zł. Zdecydowanie największe środki przydzielono Miejskiemu Klubowi Sportowemu „Pogoń” Góra, występującemu w klasie okręgowej, 205 tysięcy złotych, przy wniosku opiewającym na 214 760 złotych. Łącznie gmina Góra przeznaczyła na realizację tego zadanie 315 tysięcy złotych, a oferty opiewały na 391 357 zł. Poniżej prezentujemy pełen wykaz ofert, przyznanych punktów rankingowych, wnioskowanych kwot i otrzymanych dotacji.

 

(olek)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.