TworzymyGłos Regionu

Moc atrakcji na Dniach Wąsosza

Poniedziałek, 05 sierpnia 2019 o 14:59, aktualizacja Wtorek, 03 września 2019 o 10:16, autor: 0 824
Moc atrakcji na Dniach Wąsosza

W ostatni weekend mieszkańcy gminy Wąsosz oraz goście, uczestniczyli w obchodach dni miasta. Nie zabrakło dobrej muzyki, popisów tanecznych i śpiewu. Przygotowano wiele atrakcji dla młodszych i starszych.

Impreza zaczęła się w sobotnie popołudnie (3.08.). Burmistrz życzył wszystkim zebranym udanej zabawy. Na scenie zaprezentowali się: Wiktoria Yemets, Stalker. Energią na scenie kipiała Małgorzata Ostrowska, dawna wokalistka zespołu Lombard. Wraz z publicznością, artystka zaśpiewała największe przeboje.

Drugiego dnia, na scenie wystąpili Izabela Możdżeń, Katharsis. Gwiazdą wieczoru był Czadoman. Podczas jego występu nie mogło zabraknąć "Ruda tańczy jak szalona", "Chodź na kolana". Publiczność świetnie bawiła się podczas występu wokalisty. 

Zarówno dorośli, jak i dzieci mogli skorzystać z wielu atrakcji. Odwiedzali wioskę indiańską, stoisko edukacyjne. Mogli polecieć balonem na uwięzi, wziąć udział w turnieju Archer-Tag. Na głodnych czekały stoiska z pysznym jedzeniem.

(Foto: Gmina Wąsosz)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.