TworzymyGłos Regionu

Nauczycielka została doktorem nauk humanistycznych

Środa, 25 września 2019 o 16:20, aktualizacja Środa, 25 września 2019 o 17:11, autor: 0 709
Nauczycielka została doktorem nauk humanistycznych

23 września był ważnym dniem w życiu nauczycielki języka polskiego z liceum w Gorze. Ewelina Waląg broniła pracy doktorskiej w Collegium Maius Uniwesytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Towarzyszyła jej delegacja szkolna. Obecni byli recenzenci pracy oraz promotorka. Jak poszło nauczycielce?

Ewelina Waląg broniła swojej pracy na publicznej rozprawie. Towarzyszyła jej delegacja z górowskiego liceum. Promotorką pracy była prof. dr hab. Grażyna Gajewska a recenzentami prof. dr hab. Arleta Galant i prof. dr hab. Maciej Duda.

Podczas obrony zaprezentowano dorobek nauczycielki. Wygłosiła ona referat "Literackie reprezentacje głuchoty". Założenia pracy nauczycielki określały definicje głuchoty w odniesieni do elementów kultury. Przedstawiały analizę tekstów literackich. Następnie recenzenci wygłosili recenzje. Najważniejszym momentem były odpowiedzi na pytania zadawane przez publiczność. Po wielu minutach oczekiwania, nastała wielka radość. Delegacja mogła pogratulować zdobycia tytułu doktora nauk humanistycznych.

Gratulujemy.

(Foto: Powiat Górowski)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.